Granule - ŘEPKOVÉ - Ø 8 mm, 1 kg

Kód: 1000864
Výprodej
Neohodnoceno
Značka: Krmiva Hulín
36,30 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
4.4.2023
Možnosti doručení

Zboží po expiraci

Detailní informace

Detailní popis produktu

Granulovaná řepková zrna s rychle rozpustnými atraktory ! Vysoký obsah řepkového oleje. Vynikající vnadící doplněk pro kapry! Balení-1 kg

Granule lisované z řepkových zrn !

! Vysoký obsah oleje - rychlý rozpad a vnadící efekt !

Vyhledávaný vnadící doplňek pro kapry a amury !

 

  • Složení: Řepková zrna 65 %, hydrolyzovaná hovězí moučka 10%, řepkové pokrutiny, extrudovaná sója, syrovátka, melasa, kvasnice, aj.
  • Charakteristika: Naše řepkové granule nejsou jen lisované extrahované pokrutiny, vznikající po výrobě oleje, jak je obvyklé, ale obsahují ještě další snadno rozpustné suroviny, které jsou výborným atraktorem pro kaprovité ryby. Jsou proto velmi dobrým vnadícím doplňkem při lovu kaprů i amurů. Ideální jsou v kombinaci s masovými a sladkými granulemi. Průměr granulí je 8 mm a délka 30 – 40 mm. Granule mají přírodní nazelenalou barvu a  výraznou charakteristickoi vůni po řepce se sladším pozadím. Obsahují vysoké procento řepkového oleje, protože jsou vyrobeny granulováním celých řepkových semen ! Tím jsou zachovány veškeré přirozené pachové i chuťové látky řepky! 

Aby šly granule lisovat pro svůj vysoký obsah oleje, obsahují jako pojidlo syrovátku, 50% melasu a kvasnice, což jsou mimo jiné i vynikající atraktory pro ryby!

Takto lisované granule mají velmi rychlý rozpad ve vodě, cca 20 - 30 minut, čímž je zajištěn okamžitý vnadící efekt, ryby se jich nenažerou tak rychle, jako když jsou v celku a zůstávají na krmném místě déle!

Jednodruhové granule z extrahovaných šrotů, které neobsahují téměř žádný řepkový olej, jsou jako vnadicí surovina pro ryby méně zajimavé, jelikož je z nich veškerý olej chemickou cestou extrahován pomocí rozpouštědel. Jsou v nich tedy i stopy těchto látek!

  • Možnosti použití:  Naše surovinově kombinované Řepkové granule 8 mm je výhodné použít při masivním vnadění před lovem zaměřeným na kapry, nebo amury, případně jako součást krmných koulí spolu s Krmítkovou směsí AMUR se sladkou kukuřicí nebo Krmítkovou směsí Smetana s melasou  Amur i kapr s oblibou vyhledávají místa, s hojností potravy, proto je důležité velmi dobře lovné místo zakrmit!

Granule z olejnatých řepkových zrn, právě pro svůj vysoký obsah oleje, nemají tak velkou tvrdost. Při transportu může vznikat odrol, který však velmi dobře využijete v krmítkových směsích.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: