Black Cat sada signálizátorů Battle sounder set 2+1 black

Kód: 6830999
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Black Cat
8 850 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nyní, po více než 6 letech vývoje, se nám podařilo vyvinout jednu z nejlepších a možná i tu úplně nejlepší sadu signalizátorů 2 + 1 na současném trhu. Signalizátory lze díky technologii I-Com velmi jednoduše propojit s příposlechem dodávaným v sadě. Prakticky ta nejmodernější a nejinovativnější technika, kterou signalizátory Battle Sounder nabízejí, je skutečně naprosto jedinečná a příznivcům moderního lovu sumců nenechává žádný prostor pro nesplněná přání. Precizní práce zahrnula každou možnou situaci u vody, integrovala ji do následného vývoje, abyste odteď už nepropásli žádný záběr.

Velmi inovativní rychlovýměnný adaptér je jedním z mnoha speciálních prvků. Bleskovou rychlostí lze alarm sundat z blanku prutu, je tak možné superrychle reagovat a signalizátor jednoduchým otočením odejmout – nebo také odmontovat kompletně. V případě potřeby lze základnu pro rychlou výměnu ponechat po rybaření na blanku prutu. Signalizátory tak mohou být uloženy a transportovány v pevném kufříku, který je součástí výrobku.

Déšť, vítr, prach a zimu zvládají signalizátory Battle Sounder bez problémů. Pomocí IPC testu (Inngress Protection Code – ochrana před proniknutím vody a prachu) ve třídě 6 se prokázalo, že signalizátor je vodo- a prachotěsný. Kompletní obal je zapečetěný, tím pádem nemají vnější účinky na chod signalizátoru sebemenší vliv.

Výšku tónu a citlivost lze ladit v 8 různých variantách nastavení a LED diody signalizátoru jdou naprogramovat do různých barev. Jakmile je signalizátor na nahozeném a vypnutém sumcovém prutu aktivován, měří úhel náklonu tohoto napnutého prutu a je připraven okamžitě spustit alarm. Jemné doladění s ohledem na vítr, vlny a pohyb nástražní ryby provádí následně rybář sám přes mód Smart-Touch-Modus.

Signalizátory Battle Sounder disponují digitálně dynamickou identifikací záběrů, velmi citlivým, nastavitelným alarmem ohybu prutu a alarmem zpětného rázu – kterému se také říká Snapback Alarm.
Absolutní perlou signalizátoru Battle Sounder je zabudovaný lodní mód, který rybáři umožňuje nastavení ve 4 různých úrovních citlivosti a představuje velmi důležitý mód nastavení, pokud je prut umístěn na houpající se lodi.

Skrze velmi kvalitní kónický reproduktor je možné volit libovolnou sílu hlasitosti, která následně reprodukuje zvolený tón, signalizátory lze samozřejmě i úplně ztlumit. Signalizace záběru pak probíhá přes příposlech a LED diody. Mimoto přístroj disponuje i funkcí nočního svícení.

Signalizátory Battle Sounder mají velmi nízkou spotřebu elektrické energie a integrované oznámení při nízkém napětí baterií.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady signalizátorů
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.422 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: